تیم ها نمایش

تماس با ما

Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت, با مسئولیت محدود

تلفن: + 86 512 58178676

فکس: + 86 512 56796350

تلفن همراه: +86 136 0622 0224

وب سایت: http://www.king-machine.com

ایمیل: info@king-machine.com

اضافه کردن: 800 متر غرب S338 Luyuan عبور از پل، استان Zhangjiagang شهر جیانگسو چین

کد: 215628

Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت, با مسئولیت محدود

درباره تیم ماشین های KING

Zhangjiagang King Machine خود را به توسعه، تحقیق و تولید مواد غذایی و نوشیدنی مواد غذایی و بسته بندی و پر کردن صنعت اختصاص می دهد. تیم های زیادی در خدمت کل خط از تولید به تجارت خارجی هستند. تیم فروش، تیم تولیدی و تیم QC سه تیم اصلی ما هستند.

تیم فروش

图片5_副本.jpg

دوازده فروش در تیم فروش ما وجود دارد، همه آنها به خوبی ارتباط و بیان زبان انگلیسی دارند، دو نفر از آنها حتی بیش از ده سال تجربه صادرات تجارت در تجهیزات پر کردن آشامیدنی هستند، آنها در ارائه پروژه های سفارشی با توجه به شرایط واقعی مشتری و الزامات ، و محاسبه بازده سرمایه گذاری مشتری از تجزیه و تحلیل هزینه. ما باید مهندس فنی و فروش حرفه ای مذاکره با هر مشتری، اگر فروش در صحنه موقت، ما دیگر فروش ECT.

تیم تولیدی

8e.jpg

پنج گروه نصب در کارخانه تولید وجود دارد، هر گروه مسئول نصب تجهیزات منصوب است، بیش از پنج سال استاد با تجربه، دیگر کارگران کمکی یا هماهنگی عضو جدید عضو هستند، بخش های تصویب شده از کارخانه پردازش را دریافت می کنند، ما کار اضافه کاری می کنیم هر چهارشنبه و می تواند تجهیزات را در زمان به پایان برساند که بر اساس کیفیت و کمیت است، ما به رسمیت شناختن مشتری جدید و قدیمی به عنوان کیفیت خوب و در زمان پس از فروش خدمات می گیریم.

تیم QC

9e.jpg

ما برای تیم QC ما دو بخش داریم

بازرسی پردازش خارجی که قبل از نصب تجهیزات انجام شده است، برای هر پردازش خارجی قطعاتی که باید توسط مدیر فنی امضاء شود، نقاشی بدون علامت را تطبیق داده است. پس از پردازش قطعات به اتمام برسد، ما مهندس کیفیت QC را با توجه به نقاشی همه انواع ابزار اندازه گیری، اگر تایید بازرسی (اگر در 13 محدوده درجه TOLERANCE)، پس از آن می تواند انبار در و منتظر نصب؛ در صورت عدم تصویب، بازپرداخت و یا دفع ضایعات، برای قطعات خاص که دارای اختلاف اندازه هستند، بررسی خواهد شد و توسط مدیر تولید تصمیم گرفت، به طوری که میزان اطمینان برای قطعات ما بر روی تجهیزات می تواند به 100٪ برسد.

بازرسی پس از اتمام تجهیزات. نصب و راه اندازی توسط استاد با تجربه و پس از آزمایش مرحله اول، توسط کارشناسی ارشد نصب بررسی خواهد شد، سازنده مسئول نصب، اتصال و نصب تمام تجهیزاتی را که مشتری در کارگاه ما خریداری کرده است، تکان دادن و نویز تجهیزات، پیدا کردن مشکل و حل آن قبل از تحویل، در نهایت به بخش تولید برای ضبط گزارش می کند؛ قبل از جداسازی، در تجهیزات و ویدیو برای این تجهیزات، علامت گذاری می شود تا بتواند نصب و راه اندازی کارایی بالا در کارخانه مشتری را تأیید کند.

علاوه بر این، ما یک صفحه کلیدی از تیم خدمات پس از فروش را برای شما خدمت می کنیم. اگر می خواهید جزئیات را بدانید، می توانید روی آن کلیک کنید

图片4_副本.jpg