پر کردن لباسشویی ماشین دربندی معمولی برای نوشیدنی های گازدار

نوشیدنی های گازدار، نوشابه، گازدار تولید کننده خط پرکن / تامین کننده در چین، ارائه پر کردن لباسشویی ماشین دربندی معمولی برای نوشیدنی های گازدار، به صورت خودکار خالص پر کردن آب تجهیزات، آب معدنی و ماشین آلات پرکن / تجهیزات / خط (CGF) و غیره.

جزئیات محصول

پادشاه ماشین یکی از بزرگترین پر کردن لباسشویی ماشین دربندی تکه برای تولید کنندگان نوشیدنی های گازدار و تامین کننده در چین است. ما بسیاری از اپراتورهای حرفه ای و تکنسین و همچنین دستگاه های پیشرفته به کارخانه های ما در منظور شما را با تجهیزات دقیق ارائه در قیمت رقابتی معرفی کرده اند.

پر کردن لباسشویی دربندی سه در یک http://www.liquidpackingmahine.com/filling-machine/water-filling-machine/automatic-pet-bottle-soda-water-filling-and-ca.html

دستگاه عمدتا در عملیات پر کردن آب استفاده می شود. سه عملکرد شستشو بطری، پر کردن و سر پوش در یک بدنه دستگاه تشکیل شده است. کل فرآیند اتوماتیک است. دستگاه در پر کردن آب معدنی و آب تصفیه شده در بطری های ساخته شده از الیاف پلی استر و دسته plastics.The از این دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد آزادانه و به راحتی تبدیل به تنظیم دستگاه برای پر کردن انواع مختلفی از بطری. این عملیات پر کردن سریع تر و پایدار است، زیرا عملیات پر کردن فشار میکرو از نوع جدید به تصویب رسید. بنابراین خروجی و بهره مندی از ماشین بالاتر از ماشین آلات از همان مشخصات است. پیشرفته میتسوبیشی برنامه ریزی کنترل (PLC) به تصویب رسید برای کنترل دستگاه به طور خودکار اجرا در حالی که یک مبدل در زنجیره بطری است ورود مورد استفاده برای تنظیم سرعت و هماهنگ با مبدل صوتی از دستگاه اصلی به عملیات در حال حرکت رو به جلو به طور پیوسته و بطری قابل اعتماد است. این مناسب است برای با اتوماسیون بالاتری کار است زیرا هر بخشی از دستگاه بازرسی است به اجرا با برق عکس، دستگاه تجهیزات-ایده مورد نظر برای سازندگان نوشیدنی است.

پارامتر های فنی:

تعدادی از موقعیت های شستشو

24

تعدادی از موقعیت های پر

24

تعدادی از موقعیت های دربندی

8

ظرفیت

6000bottles / ساعت بر اساس گروه 500ml

بطری برنامه های کاربردی و کلاه

بطری PET و آجیل درپوش

ارتفاع بطری مناسب (میلی متر)

160-320mm

قطر بطری مناسب (میلی متر)

¢ 50- ¢ 115

قدرت موتور اصلی (KW)

5.5

ابعاد (میلی متر)

3100x2200x2800

وزن (کیلوگرم)

6500


بخش شستشو

20140623-_MG_4656.jpg

بخش پر کردن

IMG_4530.JPG

بخش دربندی

_MG_0642.JPG

  طراحی برق قطعات و صفحه نمایش لمسی: (نام تجاری SIEMENS)

مورد

نام قطعات

نام تجاری

نام تجاری

1

PLC

زیمنس

آلمان

2

معکوس کننده

3

صفحه لمسی

آلمان

4

تعویض

5

پیمانکاران

6

Relayer

7

شیر برقی

Airtact

تایوان

8

موتور درایو

زیمنس

آلمان

9

کاهنده

Feituo

چین

10

پمپ آب

CNP

چین

11

بلبرینگ اصلی

SKF

سوئد

12

سنسور

AUTONICS

کشور کره

13

جزء هوا

Airtact

تایوان

Hot Tags: پر شستشو ماشین دربندی تکه برای نوشیدنی های گازدار، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت

پرس و جو

محصولات مرتبط