نیمه اتوماتیک خانگی بطری دمنده

نیمه اتوماتیک خانگی بطری دمنده

حیوان خانگی بطری دمنده، بطری دمیدن دستگاه، ضربه قالب تولید کننده ماشین آلات / تامین کننده در چین، ارائه نیمه حیوان خانگی اتوماتیک بطری دمنده، حیوان خانگی بطری آب پر کردن تولید آب، ماشین با کیفیت خوب پلاستیکی برای لوله های پلی اتیلن آب و غیره.

جزئیات محصول

پادشاه ماشین یکی از بزرگترین تولید کنندگان دمنده بطری نیمه حیوان خانگی اتوماتیک و تامین کننده در چین است. ما بسیاری از اپراتورهای حرفه ای و تکنسین و همچنین دستگاه های پیشرفته به کارخانه های ما در منظور شما را با تجهیزات دقیق ارائه در قیمت رقابتی معرفی کرده اند.

عکس ماشین

未 标题 -1.jpg

عکس محصول

图片 12.jpgIMG_6654.JPG

اطلاعات پایه

نیمه اتوماتیک بطری ضربهای ماشینهای قالب مناسب برای تولید ظروف پلاستیکی PET و بطری از آقایان 100ml-5000ml، 5L ~ 25L است. به طور گسترده ای مورد استفاده برای تولید بطری های گازدار، آب معدنی، بطری نوشیدنی گازدار، آفت کش بطری لوازم آرایشی بطری روغن، بطری گسترده دهان و غیره
● اتخاذ میل لنگ دو به تنظیم قالب، قالب قفل سنگین، پایدار و سریع، اتخاذ فر مادون قرمز برای گرم کردن انجام، انجام چرخش و گرم به طور مساوی.
● سیستم هوا شده است را به دو بخش تقسیم می شود: بخش عمل پنوماتیک و بطری ضربه بخشی برای دیدار با الزامات مختلف برای عمل و ضربه. این می تواند به اندازه کافی و ثابت فشار بالا برای دمیدن بطری های بزرگ به شکل نامنظم فراهم می کند.
● دستگاه نیز با صدا خفه کن و چرب سیستم مجهز به روان بخش مکانیکی از ماشین است.
● این دستگاه می تواند در حالت گام به گام و حالت نیمه خودکار اداره می شود.
● این دستگاه کوچک با سرمایه گذاری کم، آسان و ایمن به کار است.

سرویس:
ما آیا P rovide کل طراحی برای قالب بطری. شارژ رایگان برای طراحی بر روی قالب. ما می توانیم به شما کمک کند نصب ماشین؛ از تنظیم دستگاه، تست، و برای بررسی دستگاه در شرایط کار خوب است. تی وی خریدار می پردازد بلیط هوا گرد و 8 0usd به عنوان حقوق و دستمزد هر فرد در هر روز است.
زمان تحویل:
3 0 روز پس از سپرده و تصویب به طراحی بطری.
شرایط پرداخت:
برای دستگاه: 30٪ سپرده T / T ظرف پنج روز پس از قرارداد است که در برابر فاکتور از فروشنده امضا کردند. تعادل 70٪ خواهد شد قبل از حمل و نقل پرداخت.
ضمانت:
ما به مدت 12 ماه با پاسخ گارانتی برای ماشین، با این حال، آن را بدون هر گونه رفتار انسان است. و را به یک سال قطعات یدکی رایگان برای مشتری. و ارسال به مهندس شرکت مشتری، کمک به نصب ماشین، آموزش کارکنان خود کار دستگاه و همچنین، ما یک مدرسه خصوصی که کمک به مشتری ما ارسال کارکنان خود را به چین، به کمک آنها آموزش.
خدمات پس از فروش:
ما برای اولین بار مشکل از طریق تلفن را حل کند، و ارسال قطعات یدکی توسط DHL، یا اگر شما نیاز مهندسی در کارخانه خود را، شما نیاز به پرداخت هزینه های سفر. هتل ها، بلیط، غذا و حمل و نقل زمینی و سایر هزینه ها مربوط به نصب و راه اندازی و آموزش در مرکز مشتریان.
Hot Tags: نیمه اتوماتیک دمنده بطری پت، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت

پرس و جو

محصولات مرتبط