نیمه اتوماتیک دو حفره بطری دمیدن دستگاه

نیمه اتوماتیک دو حفره بطری دمیدن دستگاه

کیلومتر بالا سرعت بطری دمیدن ریخته گری ماشین مناسب برای تولید ظروف پلاستیکی PET و بطری در تمام اشکال می باشد. به طور گسترده ای برای تولید بطری های گازدار آب معدنی آفت کش بطری بطری روغن آرایشی گسترده دهان بطری و بطری پر داغ و غیره استفاده می شود.

جزئیات محصول

پارامترهای فنی:

مورد

مدل

ظرفیت در هر ساعت

دوره

حفره

اندازه گردن

1

KM-A1

800-1200bph

0.1 2 L

1

≤30

2

KM-A2

500 800bph

0.1-5 L

1

≤45mm

3

KM-B2

800-1000bph

0.1-5 L

2

40-45 میلی متر

5

KM-C3

1800-2500bph

0.1-1.5 لیتر

3

28-30 میلی

6

KM-A2

1800-2000bph

0.1 2 L

2

≤38mm

7

KM-A4

3200-4000bph

0.1 2 L

4

≤38mm

8

کیلومتر A6

4000-5500bph

0.1-1.5 لیتر

6

28-30 میلی متر

9

A8 کیلومتر

6000 7000bph

0.1-1.5 لیتر

8

28-30 میلی متر

کیلومتر بالا سرعت بطری دمیدن ریخته گری ماشین مناسب برای تولید ظروف پلاستیکی PET و بطری در تمام اشکال می باشد. به طور گسترده ای برای تولید بطری های گازدار آب معدنی آفت کش بطری بطری روغن آرایشی گسترده دهان بطری و بطری پر داغ و غیره استفاده می شود.
ویژگی های اصلی بدن:
1). عملکرد با PLC پیشرفته پایدار.
2).، نقاله پریفورم خودکار برای صرفه جویی در هزینه های انسانی.
3). چرخش خود پریفورم و مادون قرمز بخاری قبل از انقلاب اطمینان حتی توزیع حرارت که بطری شکل دادن به میزان بهبود، تولید را افزایش می دهد.
4). بالا تنظیم عملکرد به پیش گرم کردن ایمنی کاملا توسط تنظیم ولتاژ کنترل منطقه در PLC که می تواند تنظیم درجه حرارت چراغ مادون قرمز در پیش بخاری و تغییر ناپذیر حفظ درجه حرارت مناسب و رطوبت.
5). بالا safeties با دستگاه اتوماتیک قفل امنیتی در هر عمل مکانیکی است که تولید به یک محیط کامل امن در صورت شکست در روش خاص.
6). معرفی فوستو سیلندر هوا برای جلوگیری از آلودگی و سر و صدا.
7). رضايت با atmosphShirley مختلف فشار برای دمیدن و مکانیکی عمل تقسیم دمیدن و عمل به سه بخش در نمودار فشار هوا از دستگاه.
8). قوی نیروی با فشار بالا و دو لینک دسته برای قفل کردن قالب بستن.
9). دو روش عامل: خودکار و دستی.
10). ایمن و قابل اعتماد و منحصر به فرد طراحی موقعیت دریچه به نمودار پنوماتیک در دستگاه راحت تر درک کنیم.
11). بهره وری کم هزینه، بالا استقرار و نگهداری و غیره، سود از تكنولوژي اتوماتیک.
12). ایده آل سیستم خنک کننده را تمام بطری بدون هر گونه نقص.
13). آسان برای شما برای نصب، تست و راه اندازی.
14). میزان پایین رد: کمتر از 0.2 درصد.

نمودار جریان

قالب با کیفیت بالا

نمایشگاه عکس:

بسته بندی و حمل و نقل:


خدمات ما
نصب و راه اندازی، اشکال زدایی، آموزش، خدمات پس از فروش
(یکی). نصب، اشکال زدایی
پس از تجهیزات کارگاه مشتری رسیده، محل تجهيزات با توجه به طرح هواپیما ارائه شده ما. ما ترتیب چاشنی تکنسین تجهیزات نصب، اشکال زدایی و آزمون گری در همان زمان را رسیدن تجهیزات دارای ظرفیت تولید خط. خریدار نیاز به تامین دور بلیط و محل اقامت ما مهندس و 80 دلار در هر روز به عنوان حقوق و دستمزد برای یک مهندس.
(دو). آموزش
شرکت تکنولوژی آموزشی را به مشتریان ارائه می دهند. محتوای آموزش ساختار و نگهداری از تجهیزات کنترل و بهره برداری از تجهیزات است. آموزش در کارگاه مشتری است. تکنسین چاشنی راهنمای و آموزش برون نما را ایجاد خواهد کرد. بعد از آموزش، تکنسین خریدار می تواند بهره برداری و نگهداری استاد، می تواند تنظیم روند و درمان شکست های مختلف.
(سه). تضمین کیفیت
ما قول می دهم که ما محصولات جدید و استفاده نشده است. آنها از مواد مناسب ساخته شده است، اتخاذ طراحی جدید. کیفیت، مشخصات و عملکرد تمام تقاضا قرارداد را تامین کند. ما قول می دهم که محصولات این خط می تواند ذخیره سازی برای یک سال بدون اضافه کردن هر آسپتیک.
(4). خدمات پس از فروش
1، پس از بررسی توسط ما ارائه می دهیم 12 ماه ضمانت کیفیت رایگان پیشنهاد پوشیدن قطعات و بخش دیگر در پایین ترین قیمت را ارائه می دهیم. در تضمین کیفیت تکنسین خریداران باید عمل و حفظ تجهيزات با توجه به تقاضا فروشنده, شکست برخی از اشکال زدایی. اگر شما می تواند مشکلات را حل کند، ما شما را با تلفن راهنمای; اگر مشکلات هنوز حل نشده، ما ترتیب تکنسین به کارخانه خود را در حل مشکلات. هزینه تکنسین ترتیب می بینید روش درمان هزینه تکنسین.
2، پس از تضمین کیفیت ما را در ارائه تکنولوژی پشتیبانی و خدمات پس از فروش. ارائه قطعات یدکی و سایر لوازم یدکی در قیمت مطلوب; پس از تضمین کیفیت، تکنسین خریداران باید عمل و حفظ تجهيزات با توجه به تقاضا فروشنده, شکست برخی از اشکال زدایی. اگر شما می تواند مشکلات را حل کند، ما شما را با تلفن راهنمای; اگر مشکلات هنوز حل نشده، ما ترتیب تکنسین به کارخانه خود را در حل مشکلات. هزینه تکنسین ترتیب می بینید روش درمان هزینه تکنسین.

صدور گواهینامه:

عکس شرکت


کینگ ماشین یکی از بزرگترین نیمه اتوماتیک دو حفره بطری دمیدن دستگاه تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین است. ما بسیاری از اپراتورهای حرفه ای و تکنسین ها و همچنین دستگاه های پیشرفته به کارخانه ما شما را با تجهیزات دقیق در قیمت رقابتی فراهم معرفی. و سفارشات سفارشی نیز استقبال می شود.

Hot Tags: نیمه اتوماتیک دو حفره بطری دمیدن دستگاه چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت

پرس و جو

محصولات مرتبط