بطری Manul با کیفیت بالا تولید کننده دستگاه دمیدن

بطری Manul با کیفیت بالا تولید کننده دستگاه دمیدن

کیلومتر اتوماتیک بالا سرعت آب بطری دمیدن دستگاه های مناسب برای تولید ظروف پلاستیکی PET و بطری در تمام اشکال می باشد. به طور گسترده ای برای تولید بطری های گازدار آب معدنی آفت کش بطری بطری روغن آرایشی گسترده دهان بطری و بطری پر داغ و غیره استفاده می شود.

جزئیات محصول

ظرفیت بالا تمام اتوماتیک بطری دمیدن بطری ماشین/PET ساخت کارخانه / بطری نوشیدن آشامیدنی کارخانه بطری ساز
توضیحات محصول:
دستگاه های کامل atuomatice ضربه
کیلومتر A4 کامل تجهیزات برای تولید خودکار مناسب برای تولید ظروف پلاستیکی PET و بطری در تمام اشکال می باشد. به طور گسترده ای برای تولید بطری های گازدار آب معدنی آفت کش بطری بطری روغن آرایشی گسترده دهان بطری و بطری پر داغ و غیره استفاده می شود.
ویژگی های اصلی بدن:
1). عملکرد با PLC پیشرفته پایدار.
2).، نقاله پریفورم خودکار برای صرفه جویی در هزینه های انسانی.
3). چرخش خود پریفورم و مادون قرمز بخاری قبل از انقلاب اطمینان حتی توزیع حرارت که بطری شکل دادن به میزان بهبود، تولید را افزایش می دهد.
4). بالا تنظیم عملکرد به پیش گرم کردن ایمنی کاملا توسط تنظیم ولتاژ کنترل منطقه در PLC که می تواند تنظیم درجه حرارت چراغ مادون قرمز در پیش بخاری و تغییر ناپذیر حفظ درجه حرارت مناسب و رطوبت.
5). بالا safeties با دستگاه اتوماتیک قفل امنیتی در هر عمل مکانیکی است که تولید به یک محیط کامل امن در صورت شکست در روش خاص.
6). معرفی فوستو سیلندر هوا برای جلوگیری از آلودگی و سر و صدا.
7). رضايت با فشار اتمسفر متفاوت برای دمیدن و مکانیکی عمل تقسیم دمیدن و عمل به سه بخش در نمودار فشار هوا از دستگاه.
8). قوی نیروی با فشار بالا و دو لینک دسته برای قفل کردن قالب بستن.
9). دو روش عامل: خودکار و دستی.
10). Safe\reliable و طراحی منحصر به فرد از موقعیت دریچه به نمودار پنوماتیک در دستگاه راحت تر درک کنیم.

11). cost\high کم efficiency\easy عملیات و تعمیر و نگهداری و غیره، سود از تكنولوژي اتوماتیک.
12). ایده آل سیستم خنک کننده را تمام بطری بدون هر گونه نقص.
13). آسان را برای شما به install\test و راه اندازی.
14). میزان پایین رد: کمتر از 0.2 درصد.
روش پارامتر:

نمایشگاه عکس:

صدور گواهینامه:


Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت با مسئولیت محدود, تولید کننده مستقیم و تخصصی صادر کننده در تصفیه آب آشامیدنی دستگاه پرکن ماشین آلات بسته بندی بطری دمیدن دستگاه تزریق ماشین قالب گیری و قطعات یدکی پر کردن خط است.

کارخانه ما در سال 1995، با سابقه طولانی در تجربه انباشته شده در پر کردن ماشین صنعت جنوب جیانگسو تاسیس شد. مهندس توسعه بسیاری از دستگاه های پرکن در شرکت ما وجود دارد. ما خودمان را اختصاص به توسعه تحقیقات و تولید غذا و آشامیدنی بسته بندی و پر کردن صنعت.
دستگاه شاه همکاری با بسیاری از مشتریان در سال های اخیر، ما برنده شدن اعتماد مشتریان از محصولات با کیفیت بالا. و اگر ما محصولات شما عمیقا تحت تاثیر قرار دادن می تواند ما با شما همکاری آینده منتظر.کینگ ماشین یکی از بزرگترین کیفیت بالا manul بطری دمیدن دستگاه تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین است. ما بسیاری از اپراتورهای حرفه ای و تکنسین ها و همچنین دستگاه های پیشرفته به کارخانه ما شما را با تجهیزات دقیق در قیمت رقابتی فراهم معرفی. و سفارشات سفارشی نیز استقبال می شود.

Hot Tags: بطری manul کیفیت بالا دمیدن دستگاه تولید کننده، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت

پرس و جو

محصولات مرتبط