سرعت بالا کامل اتوماتیک بطری پلاستیکی دستگاه دمیدن

سرعت بالا کامل اتوماتیک بطری پلاستیکی دستگاه دمیدن

ماشین قالب گیری ضربه خوب کیفیت بطری آب مناسب برای تولید ظروف پلاستیکی PET و بطری از 0.01 25 L است. به طور گسترده ای برای تولید گازدار بطری آب معدنی بطری نوشیدنی گازدار آفت کش بطری بطری روغن آرایشی، گسترده دهان بطری و غیره استفاده می شود.

جزئیات محصول

پارامترهای فنی کوچک پت بطری دمیدن دستگاه

مورد

مدل

ظرفیت در هر ساعت

دوره

Preform قطر داخلی

ارتفاع بطری

1

کیلومتر 8Y1

800bph

0.1 2 L

≥12mm

≤300mm

2

کیلومتر 8Y

1600bph

0.1 2 L

≥12mm

≤300mm

3

KM-9A

500bph

2-5L

≥16mm

≤350mm

5

کیلومتر 9B

300bph

5-10 لیتر

≥16mm

≤390mm

6

کیلومتر 12

70bph

10-25L

≥16mm

≤500mm

توضیحات/کنترل:
ماشین قالب گیری ضربه خوب کیفیت بطری آب مناسب برای تولید ظروف پلاستیکی PET و بطری از 0.01 25 L است. به طور گسترده ای برای تولید گازدار بطری آب معدنی بطری نوشیدنی گازدار آفت کش بطری بطری روغن آرایشی، گسترده دهان بطری و غیره استفاده می شود.
-دادن کد، گزینش میل لنگ دو تنظیم قالب، قالب قفل سنگین، پایدار و سریع، اتخاذ فر مادون قرمز برای انجام انجام چرخیده و به همان اندازه گرم می شود.
-سیستم هوا به دو بخش تقسیم شده: پنوماتیک اقدام بخشی و بطری ضربه بخشی به نیازهای مختلف اقدام و ضربه. این فشار ثابت و کافی را برای دمیدن بزرگ نامنظم شکل بطری ارائه می کنند.
-دستگاه نیز با صدا خفه کن و سیستم های چرب به روان بخش مکانیکی دستگاه مجهز شده است.
-دستگاه را می توان در حالت گام به گام و حالت نیمه اتوماتیک اداره می شود.
-دستگاه کوچک با سرمایه گذاری کم آسان و ایمن به کار است.

نمودار جریان

قالب با کیفیت بالا

خدمات ما
نصب و راه اندازی، اشکال زدایی، آموزش، خدمات پس از فروش
(یکی). نصب، اشکال زدایی
پس از تجهیزات کارگاه مشتری رسیده، محل تجهيزات با توجه به طرح هواپیما ارائه شده ما. ما ترتیب چاشنی تکنسین تجهیزات نصب، اشکال زدایی و آزمون گری در همان زمان را رسیدن تجهیزات دارای ظرفیت تولید خط. خریدار نیاز به تامین دور بلیط و محل اقامت ما مهندس و 80 دلار در هر روز به عنوان حقوق و دستمزد برای یک مهندس.
(دو). آموزش
شرکت تکنولوژی آموزشی را به مشتریان ارائه می دهند. محتوای آموزش ساختار و نگهداری از تجهیزات کنترل و بهره برداری از تجهیزات است. آموزش در کارگاه مشتری است. تکنسین چاشنی راهنمای و آموزش برون نما را ایجاد خواهد کرد. بعد از آموزش، تکنسین خریدار می تواند بهره برداری و نگهداری استاد، می تواند تنظیم روند و درمان شکست های مختلف.
(سه). تضمین کیفیت
ما قول می دهم که ما محصولات جدید و استفاده نشده است. آنها از مواد مناسب ساخته شده است، اتخاذ طراحی جدید. کیفیت، مشخصات و عملکرد تمام تقاضا قرارداد را تامین کند. ما قول می دهم که محصولات این خط می تواند ذخیره سازی برای یک سال بدون اضافه کردن هر آسپتیک.
(4). خدمات پس از فروش
1، پس از بررسی توسط ما ارائه می دهیم 12 ماه ضمانت کیفیت رایگان پیشنهاد پوشیدن قطعات و بخش دیگر در پایین ترین قیمت را ارائه می دهیم. در تضمین کیفیت تکنسین خریداران باید عمل و حفظ تجهيزات با توجه به تقاضا فروشنده, شکست برخی از اشکال زدایی. اگر شما می تواند مشکلات را حل کند، ما شما را با تلفن راهنمای; اگر مشکلات هنوز حل نشده، ما ترتیب تکنسین به کارخانه خود را در حل مشکلات. هزینه تکنسین ترتیب می بینید روش درمان هزینه تکنسین.
2، پس از تضمین کیفیت ما را در ارائه تکنولوژی پشتیبانی و خدمات پس از فروش. ارائه قطعات یدکی و سایر لوازم یدکی در قیمت مطلوب; پس از تضمین کیفیت، تکنسین خریداران باید عمل و حفظ تجهيزات با توجه به تقاضا فروشنده, شکست برخی از اشکال زدایی. اگر شما می تواند مشکلات را حل کند، ما شما را با تلفن راهنمای; اگر مشکلات هنوز حل نشده، ما ترتیب تکنسین به کارخانه خود را در حل مشکلات. هزینه تکنسین ترتیب می بینید روش درمان هزینه تکنسین.

مشخصات شرکت

Zhangjiagang پادشاه ماشین شرکت, با مسئولیت محدود، مستقیم تولید کننده و صادر کننده متخصص در تصفیه آب آشامیدنی دستگاه پرکن، ماشین بطری دمیدن دستگاه تزریق ماشین قالب گیری و قطعات یدکی پر کردن خط بسته بندی است.
کارخانه ما در سال 1995، با سابقه طولانی در تجربه انباشته شده در پر کردن ماشین صنعت جنوب جیانگسو تاسیس شد. مهندس توسعه بسیاری از دستگاه های پرکن در شرکت ما وجود دارد. ما خودمان را اختصاص به توسعه تحقیقات و تولید غذا و آشامیدنی بسته بندی و پر کردن صنعت.
دستگاه شاه همکاری با بسیاری از مشتریان در سال های اخیر، ما برنده شدن اعتماد مشتریان از محصولات با کیفیت بالا. و اگر ما محصولات شما عمیقا تحت تاثیر قرار دادن می تواند ما با شما همکاری آینده منتظر.

پرسش و پاسخ

Q1: آیا یک شرکت تجاری و یا کارخانه کنید؟
A1: ما کارخانه، ما عرضه به قیمت کارخانه با کیفیت خوب، خوش آمدید به شده!
Q2: اگر ما ماشین آلات شما خرید شما گارانتی یا گارانتی کیفیت چیست؟
A2: ما ماشین با کیفیت بالا با 1 سال گارانتی به شما ارائه و تامین زندگی طولانی پشتیبانی فنی.
Q3: پس از پرداخت من زمانی که دستگاه من می توانم?
A3: زمان delivet بر دستگاه دقیق شما را تایید کرده است.
Q4: زمانی که وارد چگونه می توانم دستگاه من نصب کنم؟
A4: ما مهندسان ما را به کارخانه شما به ماشین آلات نصب و آموزش کارکنان خود را چگونه به کار دستگاه ارسال کنید.
Q5: چگونه در مورد قطعات یدکی?
A5: پس ما در پایین همه چیز معامله، ما شما لیست قطعات یدکی برای مرجع مورد نظرتان را ارائه دهد.

خدمات ما
خدمات نصب و راه اندازی
هنگامی که شما آماده سازی شرایط ما aftersales سریع و حرفه ای خدمات مهندس تیم خواهد شد را به کارخانه شما به نصب دستگاه شما راهنمای عملیاتی و آموزش کارکنان خود را تا زمانی که آنها می توانید ماشین خوب کار کنن
نمونه خدمات
1. ما می توانیم شما ارسال ویدیو از ماشین در حال اجرا.
2 شما سپاسگزاریم برای آمدن به بازدید ما کارخانه و ماشین در حال اجرا را مشاهده کنید.
خدمات سفارشی
1. ما می توانید ماشین آلات مورد نیاز خود را (materil قدرت نوع پر، انواع بطری و غيره) بر اساس طراحی, در همان زمان ما شما پیشنهاد حرفه ای ما همانطور که می دانید ما در این صنعت برای سال های بسیاری شده است.
خدمات پس از فروش
1. ما تحویل دستگاه و ارائه لایحه بار در زمان حاصل کنید که شما دستگاه را می توانید به سرعت
2 شرایط آماده سازی ما aftersales سریع و حرفه ای خدمات مهندس تیم خواهد شد را به کارخانه شما به نصب دستگاه شما راهنمای عملیاتی و آموزش کارکنان خود را تا زمانی که آنها می تواند ماشین خوب عمل بعد از پایان.
3-ما اغلب بپرسید بازخورد و ارائه کمک به مشتریان که ماشین استفاده شده در کارخانه ها برای برخی از زمان.
4 ما با ارائه یک سال گارانتی
5.Well آموزش andamp; کارکنان با تجربه این است که پاسخ تمام سوالات خود را در زبان انگلیسی و چینی
6.24 ساعت برای پاسخ مهندس (همه خدمات بخش 5days در دست مشتری توسط Intland #39؛ پیک).
7.12 ماه گارانتی و پشتیبانی فنی زندگی طولانی.
8. خود کسب و کار ارتباط با ما محرمانه به اشخاص ثالث خواهد بود.
9. اگر شما هر گونه سوال در ارائه خدمات پس از فروش خوب، لطفا به ما بر گردیم.
کنترل کیفیت
ما کیفیت تنها بخش که مواد مواد اولیه خوب است، و اطمینان از ماشین در حال اجرا هموار.
اگر شما می خواهید به دانستن اطلاعات بیشتر در مورد این محصول، شما می توانید درخواست، ما هر یک از مشکلات شما حل و ارسال شما تصویر را در حال اجرا.

کینگ ماشین یکی از بزرگترین سرعت بالا تمام اتوماتیک بطری پلاستیکی دمیدن دستگاه تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین است. ما بسیاری از اپراتورهای حرفه ای و تکنسین ها و همچنین دستگاه های پیشرفته به کارخانه ما شما را با تجهیزات دقیق در قیمت رقابتی فراهم معرفی. و سفارشات سفارشی نیز استقبال می شود.

Hot Tags: سرعت بالا تمام اتوماتیک بطری پلاستیکی دمیدن دستگاه چین، تولید کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت

پرس و جو

محصولات مرتبط